geog1Niesamowity świat na wyciągnięcie ręki...
W pierwszym etap realizacji programu "Laboratoria Przyszłości", zakupiono m.in. 16 sztuk okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Jako piersi mogli je przetestować uczniowie klasy 8b. Lekcja geografii zamieniła się w podróż po najdalszych zakatkach świata.  Wraz z nauczycielem geografii, panem Tomaszem Hilenbrandem, nasi uczniowie przemierzali zatłoczone ulice Nowego Jorku, spacerowali po Wielkim Murze Chińskim oraz mieli okazję poczuć się jak prawdziwi astronauci i polecieć na Czerwoną Planetę...
Wirtualna rzeczywistość (VR) daje niesamowitą możliwość doświadczania złożoności świata. W wielu dziedzinach nauki dzięki VR możliwe jest bezpieczne przeprowadzanie skomplikowanych doświadczeń, zabiegów, symulacji, a także zwiedzane najdalszych zakątków świat.  VR w pełni angażuje uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. 
geog2
1 
W ramach dostępnych środków zakupiono także zaawansowaną drukarkę 3D. Śmiało możemy powiedzieć, że druk 3D jest technologią przyszłości. Tak, jak dzisiaj dla nas używanie telefonu komórkowego jest czymś normalnym, tak za parę lat będziemy postrzegać drukarkę 3D.
Nauczyciele zostali już przeszkoleni, teraz czas na uczniów!
Z niecierpliwością czekamy na kreatywność naszych uczniów, a także nauczycieli.
global1
 
Nowoczesny sprzęt z pewnością uatrakcyjni zajęcia szkolne, zainspiruje do działań na wielu płaszczyznach i sprawi, że szkoła stanie się atrakcyjniejsza i radośniejsza.
 
 
 
 
 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook

plakat