pkaczmarczyk2022 2Nauczyciel wychowania fizycznego w sztabie młodzieżowych reprezentacji!

Nasz nauczyciel, pan Przemysław Kaczmarczyk, w Sztabie Młodzieżowej Reprezentacji Polski!

Powołanie do Sztabu Młodzieżowej Reprezentacji Polski pan Przemek odebrał w Bdgoskiej Filharmonii, gdzie odbyła się uroczysta gala rozdania "Gawełków". Gala ta jest podsumowaniem 10-lecia istnienia programu SOS oraz wysiłku dyrektorów, uczniów, nauczycieli i trenerów pracujących w kończącym się z roku szkolnym. W uroczystości wzięło udział wielu znamienitych gości związanych z siatkówką. Galę prowadził Marcin Prus, były reprezentant Polski.

Pan Kaczmarczyk odebrał również nagrodę w kategorii ,,Trener z klasą”!

pkaczmarczyk 2

Odbierając nagrodę p. Przemek powiedział:  ,,Osobiście tą bardzo miłą nagrodę odbieram jako sukces całego naszego szkolnego środowiska SP 3 Nysa i cieszę się z wzorowej współpracy na każdym szczeblu w naszej placówce”. 

 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

 


Zdjęcia żródło PZPS
https://www.pzps.pl/pl/nowe/galeria/416-siatkowka-krajowe-mlodziez/628-2022-06-06-gala-z-rozdania-gawelkow


KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook