NASZE SZEFOWE KUCHNI

Pewne Panie co dzień z rana pichcą w kuchni różne dania.k1
Smażą, pieczą i gotują, naszym uczniom pyszne dania szykują.
Uczty są to nade nadzwyczajne, smaczne i niepowtarzalne. Pyszne i  do tego zdrowe, obiadki rach – ciach i gotowe.
To nasze Panie Kucharki czarują szczyptą uśmiechu swojego i bukiet tajemnic sypią do tego.
Co tylko wrzucą do garnka, zaraz wszystko tak pięknie pachnie! Jak one to robią nikt nie wie!
Nikt nie grymasi i nie marudzi, bo wie, że Kucharki od rana się trudzą, by przygotować posiłki dzieciom, które z podwórka głodne „przylecą”.

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych Pań Kucharek, które każdego dnia z wielkim zaangażowaniem przygotowywały dla nas pyszne i zdrowe posiłki.

Dziękujemy!!!

obiadki1

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 3 W NYSIE INFORMUJE, ŻE OD ROKU 2019 OBIADY
DLA UCZNIÓW SĄ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ SZKOLNĄ KUCHNIĘ

Stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Obiady wydawane są na długich przerwach: 11.15, 12.15 według przekazanego uczniom harmonogramu.
UMOWA na rok 2022 (pobierz)

obiady2020

Smacznie! Zdrowo! Kolorowo!

Kochani, z radością i dumą zapraszamy do szkolnej stołówki na pyszne, pożywne i zdrowe posiłki. Nasze panie kucharki to mistrzynie sztuki kulinarnej, które dbają o to, by dania były zbilansowane, pozbawione nadmiernej ilości cukru i soli oraz innych niezdrowych składników. Potrawy są gotowane i duszone, uzupełnione dużą ilością świeżych warzyw i owoców, zawsze atrakcyjnie podane. Wzbogacone o wiedzę i doświadczenie pań pracujących w kuchni, przygotowywane z sercem i zasługujące na co najmniej jedną gwiazdkę Michelina (a może i dwie). Zadowoleni i nakarmieni uczniowie, którzy już korzystają z naszej stołówki są dla nas najlepszą rekomendacją. A więc... Nie zwlekając ani chwili dłużej, zapiszcie rodzice swe pociechy na smakowite i zdrowe obiadki!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od stycznia każdego bieżącego roku można pobrać w sekretariacie szkoły i podpisać umowę na korzystanie przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej. Umowa dostępna jest również w wersji elektronicznej (pobierz).
Umowy zawierane są na rok kalendarzowy, czyli od stycznia do końca grudnia danego roku!
W razie rezygnacji z korzystania przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej, przypominamy o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji. Brak oświadczenia spowoduje dalsze naliczanie opłat za posiłki.
Wszelkie informacje dotyczące obiadów udzielane są pod nr telefonu kom. 603 066 685.

JADŁOSPIS (20.06.2022r. - 23.06.2022r.)

Poniedziałekkucharz

I Danie: zupa barszcz czerwony
II Danie: makaron ze szpinakiem i parmezanem
Kompot: z wiśni