m chrobakMateusz Chrobak LAUREATEM Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego INFOSUKCES 2022!

Kolejny sukces naszego ucznia!

Mateusz Chrobak zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym INFOSUKCES 2022, uzyskując tym samym tytuł LAUREATA. 

Cieszymy się, że Mateusz znalazł czas i chęci, aby dodatkowo się rozwijać. Mateusz świetnie poradził sobie z testem z wiedzy informatycznej oraz z napisaniem gry w środowisku Scratch wedle udostępnionych założeń. Mamy nadzieję, że zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzysta w dalszej edukacji. Uczeń do konkursu przygotowywał się pod bacznym okiem p. Agnieszki Kret

Ostatnie miesiące są pełne nieoczekiwanych wydarzeń, które przynoszą wiele nowych wyzwań i wyrzeczeń w każdym aspekcie naszego życia. Mimo tak trudnej sytuacji nasi uczniowie osiągają kolejne sukcesy edukacyjne, co bardzo nas cieszy i napaja dumą. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!


KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N

 

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

logo na stronę

logo LP

Social Uczelnie Szkolom kl 7 8 logo

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
w godz. otwarcia szkoły

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook