Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Podobny obrazKonkurs wpłat na fundusz Rady Rodziców

1.    Konkurs skierowany jest do wszystkich Uczniów Szkoły, ich Rodziców i Opiekunów. Do konkursu przystępują poszczególne klasy 0-8 wpłacając pieniądze.

2.    Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców i Uczniów do przekazywania dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców.

3.    Konkurs polega na zebraniu w poszczególnych klasach środków pieniężnych i przekazanie ich na fundusz Rady Rodziców. Wyliczeniu będzie podlegać kwota zebranych środków na jednego ucznia w danej klasie (suma wpłat/liczbę uczniów w klasie) oraz ilość wpłat w stosunku do liczby uczniów.

Więcej…

 

https://akademiapuchatka.pl/wp-content/themes/akademia_puchatka_wp-3/dist/images/logo.png

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

Program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” będzie realizowany w roku szkolnym 2018/2019 w klasach I.

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Szkolnym koordynatorem programu jest p. Dorota Chęcińska.

Więcej informacji na stronie organizatora (zobacz)

 

http://rcre.opolskie.pl/wp-content/uploads/sites/3/2018/04/Logo-herb-1140x311.jpgKonkursu na temat niepodległości Polski i samorządności w regionie

Dyrektor Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu ma przyjemność zaprosić uczniów opolskich szkół wszystkich typów do wzięcia udziału w organizowanym Konkursie na temat niepodległości Polski i samorządności w regionie.

Celem Konkursu jest uwrażliwienie uczniów na zagadnienia związane z odzyskaniem niepodległości Polski oraz przełamywanie stereotypów myślenia o samorządności.Konkurs adresowany jest do uczniów zamieszkałych i uczęszczających do szkoły na terenie Województwa Opolskiego reprezentowanych przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej…

 

XIV NYSKI FESTIWAL NAUKI

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W NYSIE serdecznie zaprasza na XIV NYSKI FESTIWAL NAUKI, który odbędzie się 26-27 września 2018r.

Nyski Festiwal Nauki jest przedsięwzięciem o charakterze popularno-naukowym. Festiwal jest imprezą cykliczną, organizowaną we wrześniu w czasie ogłoszonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ogólnopolskiego Dnia Nauki. Nyski Festiwal Nauki jest skierowany w szczególności do ludzi młodych, którzy w niedługim czasie staną przed wyborem dotyczącym kierunku dalszego kształcenia. Uczestnictwo w nim ma na celu zachęcenie ich do kontynuowania nauki na poziomie szkół wyższych.

Więcej…

 

Znalezione obrazy dla zapytania Konkurs plastyczno – literaci pt. „Opolska mama ma moc”Konkurs plastyczno-literaci „Opolska mama ma moc”

Zarząd Województwa Opolskiego realizując program Opolskie dla Rodziny ogłosił konkurs plastyczno-literaci „Opolska mama ma moc”, który ma na celu pogłębianie świadomości dzieci i młodzieży na temat wartości i roli rodziny w życiu człowieka.

Przewidziano cztery kategorie konkursowe:

1. Plakat „Moja mama ma moc” dla uczniów klas I, II, III
2. Mapa „Odkrywam z rodziną Opolszczyznę – mój region”:
– podkategoria dla uczniów klas: I, II, III, IV
– podkategoria dla uczniów klas: V,VI, VII, VIII
3. Wiersz „Uśmiech dziecka” dla uczniów klas: IV, V, VI, VII, VIII
4. Opowiadanie „Śmiejemy się w naszej rodzinie” dla uczniów klas: IV, V, VI, VII, VIII

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest na stronie opolskie.pl w zakładce „ogłoszenia” (zobacz).

Więcej…

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września w naszej szkole znowu zabrzmiał szkolny dzwonek. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 tym razem odbyło się w dwóch turach. Jako pierwsze spotkały się klasy IV-VIII. Pani Dyrektor serdecznie powitała przybyłych na uroczystość uczniów, rodziców i nauczycieli. O godz. 9.00 nowy rok szkolny rozpoczęli uczniowie klas młodszych. Wyjątkowo serdecznie powitano najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy dopiero rozpoczynają swoją szkolną przygodę.

Więcej…

 

Zdjęcie statuetki IDOLI miejsca w konkursie IDOL 2018 w kategorii - PLACÓWKA OŚWIATOWA

Cieszymy się bardzo, ponieważ w czwartek 30 sierpnia 2018r. podczas konferencji: „Opole-miasto przyjazne dla niewidomych w ramach REHA for the Blind in Poland” pani dyrektor Maria Wiercigroch odebrała z rąk prezesa Fundacji Szansa dla Niewidomych - pana Marka Kalbarczyka,

dyplom za zajęcie  I miejsca w konkursie IDOL 2018 w kategorii - PLACÓWKA OŚWIATOWA – podmiot zajmujący się edukacją, dla której nauczanie niewidomych i słabowidzących jest ważnym elementem procesu kształcenia uczniów.

Więcej…

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców na

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019,

które odbędzie się 3 września 2018r. na sali gimnastycznej w dwóch grupach:

o godz. 8.00 - klasy IV - VIII

o godz. 10.00 - klasy I - III

 

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W NYSIE

NA ROK SZKOLNY 2018/2019 (pobierz)

 

~~WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO ZAKUPIENIA PRZEZ RODZICÓW~~

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje"Już wakacje w srebrną drogę zapraszają nas - nad jeziora, łąki, pola i w zielony las. Uśmiechają się zielenią, szepcąc raz po raz: na podróże, na przygody wreszcie nadszedł czas!"

Nadszedł czas odpoczynku od budzików, obowiązków, szkolnej rutyny. Wakacje to niezwykły czas, dlatego wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy: dalekich dróg do odkrycia, magicznych chwil do przeżycia, wspaniałych ludzi do poznania, cudownych wspomnień do zapamiętania i pięknych miejsc do odpoczywania.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście pożegnali miniony rok na uroczystym apelu, który odbył się w dwóch turach: o godz. 8.30 dla klas IV-VII, a o godz. 10.00 dla klas młodszych. Jeszcze raz przypomnieliśmy sobie nasze osiągnięcia i sukcesy, a było ich w tym roku NAPRAWDĘ WIELE. Podziękowaliśmy wszystkim osobom, które na różne sposoby wspierały naszą szkołę. Najlepsi uczniowie, sportowcy oraz osoby wyróżnione w konkursach odebrały nagrody.

Więcej…

 

Zdjęcie statuetki IDOL

KONKURS IDOL Fundacji Szansa dla Niewidomych

Nasza szkoła została nominowana do konkursu IDOL 2018 organizowanego przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Prosimy o GŁOSY!!!

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem formularzy internetowych: http://idol.szansadlaniewidomych.org/vote/402

Głosować można do 30 czerwca 2018r.

To dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż celem konkursu jest:

Więcej…

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 - informacje

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 22 czerwca 2018r. na dużej sali gimnastycznej w dwóch grupach wiekowych: o godz. 8.30 - klasy IV – VII, a  o godz. 10.00 - klasy 0 – III

Prosimy wszystkich uczniów i ich rodziców o dopilnowanie wyczyszczenia szafek szkolnych przed zakończeniem roku szkolnego oraz rozliczenie się z wypożyczonych książek i podręczników z biblioteką szkolną!!!

Zamień kwiaty na marzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie, proponujemy, abyście zamiast wydawać pieniądze na kwiaty dla swoich nauczycieli i wychowawców, podziękowali nam przeznaczając tę kwotę na leczenie Weroniki i Mateusza.

W dniu zakończenia roku wrzućcie pieniążki do puszki!

DZIĘKUJEMY :)

Więcej…

 

Festyn Rodzinny

W sobotę 16 czerwca odbył się szkolny festyn, z którego dochód przeznaczony będzie głównie na pomoc dla dwojga uczniów naszej szkoły. Piękna, słoneczna pogoda sprawiła, że impreza była bardzo udana.  Hasło tegorocznego festynu: " Przeboje wszech czasów" sprzyjało dobrej zabawie. Usłyszeliśmy wiele szlagierów, zobaczyliśmy scenki towarzyszące znanym melodiom, podziwialiśmy tańce ilustrujące lubiane przez wszystkich przeboje. Goście tłumnie odwiedzali kawiarenki z przepysznymi wypiekami naszych niezrównanych mam. Największe kolejki stały oczywiście za lodami, zważywszy na pogodę, trudno się temu dziwić. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria, możliwość sprawdzenia swej sprawności w parku linowym oraz wypróbowanie czy do twarzy nam w wyszukanym makijażu.

Nie sposób wymienić wszystkich stoisk i atrakcji, jednak wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festynu serdecznie dziękujemy.

 

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WYSOKIE WYNIKI W NAUCE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 W KLASACH IV-VII

 

Więcej…

 

--------------------------------------------------------------------------------