Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Festyn szkolny

Kolejna edycja dorocznego szkolnego festynu udała się znakomicie. Hasło tegorocznej imprezy brzmiało: " Muzyka z ekranu" . Usłyszeliśmy wiele filmowych szlagierów, zobaczyliśmy scenki z popularnych seriali, podziwialiśmy tańce ilustrujące ekranowe przeboje. Goście tłumnie odwiedzali szkolną kawiarenkę z przepysznymi wypiekami naszych niezrównanych mam. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria, możliwość sprawdzenia swej celności na strzelnicy oraz wypróbowanie czy do twarzy nam w wyszukanym makijażu. Nie sposób wymienić wszystkich stoisk i atrakcji, jednak wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację festynu serdecznie dziękujemy. (zobacz fotogaleria)

 

--------------------------------------------------------------------------------