Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dni kultury angielskiej i amerykańskiej

27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach „Dni kultury angielskiej i amerykańskiej” organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie. Uczniowie klasy V A dumnie reprezentowali nie tylko naszą szkołę ale wszystkie nyskie szkoły podstawowe w konkursie teatralnym. Najmłodsi uczestnicy przedsięwzięcia dali z siebie wszystko by ich przedstawienie „Puss in boots” (Kot w butach), które było pierwszą sztuką tego dnia, spodobało się widowni. Po swoim występnie obejrzeli pozostałe przedstawienia:

"Nobody Famous" - Gimnazjum nr 1 w Nysie;

"Little Red Riding Hood" - Diecezjalne Gimnazjum w Nysie;

"No One Loves the Dragon" - Diecezjalne Liceum Humanistyczne;

"Giovanni's café" - I Liceum Ogólnokształcące Carolinum)

Po zaprezentowaniu wszystkich grup nasi młodzi aktorzy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Po występie zgodnie stwierdzili, że za rok z chęcią wystąpią w kolejnym anglojęzycznym projekcie teatralnym.

W przedstawieniu udział wzięli:

Karolina Gawłowska, Małgorzata Kocierz, Kornelia Woźniak, Łukasz Chabecki, Patryk Grubiak, Kacper Kulpa, Przemysław Robak.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------