Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Udział w projekcie puste.com.pl

KONKURS DLA KLAS

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do kolejnej II edycji zbiórki pustych tonerów, tuszy i kartridży do drukarek laserowych i atramentowych pod hasłem:

"NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI"

Jeżeli posiadasz puste tonery i kartridże, skontaktuj się z naszą szkołą i przekaz je nam, dzięki temu nasza szkoła otrzyma punkty za puste tonery i tusze. Szkoła może wymienić zdobyte punkty na nagrody. Dodatkowym atutem Projektu puste.com.pl jest wspieranie ekologii - za puste sadzimy drzewa. Celem Projektu jest kształtowanie postawy proekologicznej w wśród dzieci i młodzieży oraz budzenie w nich odpowiedzialności za otaczające środowisko naturalne. Za każdy sprawny oryginalny toner do drukarki laserowej lub sprawny oryginalny kartridż do drukarki atramentowej będzie posadzone jedno drzewo, w wybranym rejonie Polski, po zakończeniu zbiórki pustych w danej edycji.
1 kartridż lub 1 toner = 1 drzewo

Akcja pod hasłem: „NIE WYRZUCAJ JAK LECI PUSTYCH KARTRIDŻY I TONERÓW DO ŚMIECI” w naszej szkole rozpocznie się 1 grudnia 2011r. Następnie do końca maja 2012r. odbywać się będzie zbiórka na terenie naszej szkoły, klasa która zbierze najwięcej zużytych katridży i tonerów otrzyma nagrodę niespodziankę!

Zbiórka jest idealną okazją, aby pozbyć się problemu, jakim są „puste” tonery do drukarek laserowych oraz od drukarek atramentowych, zalegające w szafkach czy biurkach, których nie można wyrzucać do zwykłych koszy. Każdy może wspomóc akcję, przynosząc „puste”. Można dopisać je do konta wybranej klasy lub po prostu przekazać na rzecz Szkoły.
Więcej informacji na stronie www.puste.com.pl oraz u szkolnego koordynatora projektu.

Zapraszamy do oddawania zużytych katridży i tonerów!


Koordynator projektu w szkole
Agnieszka Kret

 

--------------------------------------------------------------------------------