Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Bal na Olimpie

22 listopada w progi naszej szkoły ponownie zawitali bogowie, boginie, muzy, nimfy i herosi, którzy przybyli na doroczny "Bal na Olimpie". W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas piątych, uważnie obserwowani przez wzruszonych i podekscytowanych rodziców, zaprezentowali mitologiczne postacie, które wylosowali miesiąc wcześniej. Prezentacje zostały perfekcyjnie przygotowane i przedstawione licznie zgromadzonej publiczności. Każde wystąpienie nagradzano hucznymi oklaskami. Pomimo tremy wszyscy znakomicie sprostali niełatwemu zadaniu, jakim było przybliżenie widzom mitologicznych bohaterów. Po prezentacji wszyscy udali się na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Po czym wspaniale bawili się na balu. Wybrano również Miss i Mistera oraz Króla i Królową Balu. Po raz kolejny okazało się, że zabawa doskonale służy nauce. Piątoklasistom z pewnością na długo pozostaną w pamięci wiadomości, które poznali przy okazji przygotowań do mitologicznej zabawy. (fotogaleria)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------