Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Jasełka 2011

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to szczególny czas. To najlepszy moment , aby aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy oraz niezwykłej radości z okazji przyjścia na świat Zbawiciela. O tym wszystkim przypomnieli nam najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką pani Danuty Kurzei oraz Jolanty Bury przygotowali wzruszające przedstawienie jasełek. Dzieci z klas  Ia oraz IIb odegrały swoje role jak profesjonalni aktorzy, chwytając za serca wszystkich widzów. Towarzyszące im kolędy w wykonaniu chórku szkolnego przygotowanego przez panią Jagodę Marfiany wspaniale dopełniły widowisko. W tegorocznych jasełkach każdy mógł  odnaleźć własny sens Bożego Narodzenia.
 

--------------------------------------------------------------------------------