Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkursu Doodle 4 Google

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły: "małych i tych dużych", do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Doodle 4 Google. Konkurs organizowany jest dla uczniów z całej Polski, a polega on na stworzeniu własnej, artystycznej wizji logo Google.

O doodlach

Doodle – okazjonalne wersje logo na stronie głównej od lat uprzyjemniają wyszukiwanie wszystkim na świecie. Kiedy stworzono pierwszego doodla nikt nie przypuszczał, że staną się one tak popularne i uznane za integralną część wyszukiwarki Google. Obecnie wielu użytkowników z zainteresownaiem czeka na każdego nowego doodla, a niektórzy nawet je kolekcjonują! Doodle znane są jako logo Google zmienione z okazji świąt, rocznic i urodzin sławnych artystów i naukowców. Czy jest to pierwszy dzień wiosny, urodziny Alberta Einsteina, czy 50. rocznica odkrycia kodu DNA, doodlowy zespół Google zawsze znajduje sposób na świętowanie tych wyjątkowych wydarzeń.
Przeważnie firmy nie zmieniają swojego logo, dla Google natomiast jest to częścią wizerunku marki. Zabawa w doodle jest świetnym sposobem składania hołdu sławnym ludziom i zdarzeniom ale także ilustruje kreatywność i innowacyjność firmy.

W związku ze zbliżającą się wizytą w naszym kraju wielu fanów piłki nożnej, tegoroczne zadanie polega na kreatywnej interpretacji zdania „...Pozdrowienia z Polski”.

Zwycięska praca zastąpi logo na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a autor zwycięskiej pracy wygra atrakcyjne nagrody dla siebie oraz szkoły.

Prace mogą być zgłaszane do konkursu do 16 kwietnia 2012 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora lub zgłosić się do pani Agnieszki Kret (sala 224).

Zapraszam do zabawy!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------