Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dzień Otwartych Drzwi w SP 3

24 lutego nasza szkoła po raz kolejny otworzyła swe podwoje dla przyszłych pierwszaków oraz ich rodziców i opiekunów.  Można było obejrzeć całą szkołę, zapoznać się z  naszą ofertą edukacyjną, poznać nauczycieli i wychowawców. Goście spotkali się z dyrekcją naszej placówki, obejrzeli prezentację multimedialną o szkole, a także występy artystyczne uczniów. Następnie wszyscy zwiedzali szkołę. Wielu z przybyłych sześcio i siedmiolatków uczestniczyło w zajęciach otwartych zorganizowanych w salach lekcyjnych oraz na sali gimnastycznej. Szkoła była pięknie udekorowana. Przybyli ze szczególną uwagą podziwiali imponującą kolekcję pucharów i trofeów sportowych oraz nowoczesny sprzęt multimedialny w naszych pracowniach. Mamy nadzieję, że z wieloma małymi gośćmi spotkamy się we wrześniu w nowym roku szkolnym.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------