Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Europejski konkurs DBI 2012

Z okazji międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu 2012 Insafe organizuje dwa konkursy.

Konkurs na plakat DBI

Zadaniem jest stworzenie plakatu, który nawiązywał by do hasła przewodniego DBI 2012 – „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!”. Plakat ma przedstawiać zasady i wytyczne dotyczące tego, jak korzystać z nowych technologii w sposób, który zapewni bezpieczeństwo oraz ochroni sieć przed nadużyciami.

Konkurs na film DBI 2012

Do konkursu zaproszona jest młodzież, której zadaniem jest stworzenie krótkiego filmu (max. 2 minuty) poświęconego hasłu przewodniemu DBI 2012.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane online w czasie od 1 do 29 lutego 2012. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci gier, ufundowanych przez firmę Microsoft, oraz udział w obozie letnim „Bezpieczeństwo online”, który odbędzie się w Rumunii. 

Tutaj znajdziecie więcej  informacje, które będą Wam przydatne do udział w konkursie.

 

--------------------------------------------------------------------------------