Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Europejski sukces ucznia naszej szkoły!

Z dumą i prawdziwą przyjemnością zawiadamiamy, że uczeń klasy Ib Jakub Kret został zwycięzcą Europejskiego Konkursu DBI w kategorii wiekowej do lat 9! Kuba wykonał plakat wykorzystujący inicjały „DBI” oraz  nawiązujący do hasła przewodniego DBI 2012 – „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!”. Jego praca zyskała najwyższą akceptację jury, pokonując wiele setek prac uczestników konkursu z całej Europy. Kuba wykazał się nie tylko zdolnościami plastycznymi, ale i niezwykłą w tak młodym wieku pomysłowością. (zobacz)

Gratulujemy!!!

Radio Opole - Pierwszoklasista z Nysy najlepszy w Europie

RCRE w Opolu - Europejski sukces ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie

 

--------------------------------------------------------------------------------