Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Mamy „Oskara”!

Trzech uczniów naszej szkoły: Kacper Jagieła, Tomasz Mróz oraz Kacper Kulpa pod opieką pani Agnieszki Kret wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu WODiP-owe Oskary o  tematyce: „Moja szkoła jest wyjątkowa” na którą składały się dwie kategorie:

Kategoria pierwsza - film

Kategoria druga – plakat

Głównym celem konkursu było umożliwienie uczniom i nauczycielom podjęcie wspólnych działań na rzecz wzbogacania szkolnej bazy pomocy dydaktycznych, tworzonych w oparciu o technologię informatyczną i informacyjną.

Nasi uczniowie przygotowali film po tytułem „Wyjątkowa, bo nasza” promujący naszą szkołę oraz plakat ilustrujący prawdziwość tego tytułu. Miło nam poinformować, że film zdob II miejsce w kategorii szkół podstawowych, a plakat zdobył nagrodę publiczności.

Gratulujemy!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości