Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Mamy „Oskara”!

Trzech uczniów naszej szkoły: Kacper Jagieła, Tomasz Mróz oraz Kacper Kulpa pod opieką pani Agnieszki Kret wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu WODiP-owe Oskary o  tematyce: „Moja szkoła jest wyjątkowa” na którą składały się dwie kategorie:

Kategoria pierwsza - film

Kategoria druga – plakat

Głównym celem konkursu było umożliwienie uczniom i nauczycielom podjęcie wspólnych działań na rzecz wzbogacania szkolnej bazy pomocy dydaktycznych, tworzonych w oparciu o technologię informatyczną i informacyjną.

Nasi uczniowie przygotowali film po tytułem „Wyjątkowa, bo nasza” promujący naszą szkołę oraz plakat ilustrujący prawdziwość tego tytułu. Miło nam poinformować, że film zdob II miejsce w kategorii szkół podstawowych, a plakat zdobył nagrodę publiczności.

Gratulujemy!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------