Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Bezpieczne wakacje 2012

W tym roku szkolnym nasza szkoła drugi raz przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje", której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. W ramach tej akcji przeprowadzone zostaną zajęcia z zakresu promowania zasad bezpieczeństwa w oparciu o przygotowane scenariusze zajęć,  a  na szkolnej stronie internetowej pojawi się baner akcji. Materiały zostały przygotowane przez ekspertów we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie udostępnienia materiałów Ministerstwa dla akcji Bezpieczne Wakacje.

W ramach akcji "Bezpieczne wakacje" jest organizowany konkurs plastyczny

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody niespodzianki, między innymi komputer przenośny typu tablet!

Akcja trwa od 1 czerwca do 30 września 2012 roku.

Więcej informacji o akcji i konkursie "Moje bezpieczne wakacje 2012" można znaleźć na stronie akcji www.bezpiecznewakacje.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------