Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkurs "Bim bam i ja II"

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu "Bimbam i ja!"
Rozrywka elektroniczna to codzienność naszych dzieci. Maluchy niechętnie odchodzą od telewizora czy komputera. Jak temu zaradzić? Uczmy dzieci samokontroli od najmłodszych lat, by w okresie nastoletnim i dorosłym życiu potrafiły sobie stawiać granice. Na pewno pomoże Wam w tym nasz  konkurs, do udziału w którym warto zachęcić przedszkole Waszego dziecka!

Konkurs kierowany jest zarówno do jednostek przedszkolnych, wczesnoszkolnych, jak i osób indywidualnych. Każda osoba lub grupa może zgłosić jedną pracę, która może być wykonana zbiorowo lub indywidualnie i wyłoniona przez placówkę wewnętrznie.

Więcej informacji na stronie organizatora www.lulek.tv

Są już pierwsze prace uczniów z naszej szkoły:)

Kategoria: prace indywidualne

Hania Kret lat 7 z kl. Ia (praca indywidualna nr 29)

Jakub Kret lat 8 z kl. IIb (praca indywidualna nr 22)

Paweł Rzitka lat 9 z kl. IIb (praca indywidualna nr 66)

Kategoria: prace grupowe

Alicja lat 7 z kl. IIc (prace przedszkoli/szkół  nr 39) - wych. D. Kozioł

Klasa  IIb (prace przedszkoli/szkół  nr 84) - wych. L. Furdykoń

Klasa  Ia (prace przedszkoli/szkół  nr 83) - wych. R. Meres

Wiktoria lat 7 z kl.  (prace przedszkoli/szkół  nr 106)

Nagrodę główną otrzymują prace, które zgromadzą najwięcej głosów w kategorii prace zbiorowe i prace indywidualne, następne nagrody kolejno grupy i osoby indywidualne z największą ilością głosów. Jury również wyłoni po jeden pracy z każdej kategorii, które zostaną laureatami.

Do 23.11.2012r. możecie wysyłać swoje prace! A może już je zgłosiliście? Poinformujcie o tym swojego wychowawcę lub p. A. Kret (sala 224).

Od 23.11.2012r. do 21.12.2012r. możecie głosować!

Zachęcamy do głosowania na prace swoich koleżanek i kolegów.

 

--------------------------------------------------------------------------------