Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkurs "Zrób internetowy prezent dla kogoś bliskiego"

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie informatycznym "Zrób internetowy prezent dla kogoś bliskiego". Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu prze jednego ucznia prezentu, który ułatwi korzystanie z Internetu bliskiej osobie. Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora konkursu - Wydawnictwo Szkolne PWN (zobacz).

Konkurs rozpoczął się 1 listopada 2012r. i  trwać będzie do 20 grudnia 2012r.

Konkurs przedłużony do 15 marca 2013r.

 

Zobacz przykładowe prace: http://www.internetstarter.com.pl/page/gallery/

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o kontakt z p. A. Kret, sala 224.

Internet Starter to internetowe narzędzie, którego użyć może każdy, kto chce ułatwić korzystanie z Internetu komuś bliskiemu. Na stronie internetstarter.com.pl można stworzyć łatwą i przejrzystą spersonalizowaną stronę z Ikonami dla nowego użytkownika Internetu lub kogoś, kto nie potrafi swobodnie się po nim poruszać. W ten sposób możemy zaprosić do świata Internetu naszych rodziców, babcie, dziadków, a także dzieci.


Dzięki Internet Starterowi Twoi bliscy będą mogli z łatwością korzystać z ulubionych stron internetowych. Internet Starter zachowuje ich własny URL (adres strony internetowej), do którego będą mogli mieć dostęp z każdego komputera. Na stronie jest też szereg podpowiedzi i wskazówek, które wyjaśniają wątpliwości osoby korzystającej z Internet Startera.

źródło: http://www.internetstarter.com.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------