Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

zadania matematyczne dla dzieciGminny Konkurs Matematyczny

klas III

6 marca 2013r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Nysie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkół podstawowych. Wzięli w nim udział laureaci szkolnych konkursów. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Stancelewska,  Jakub Nocoń i Kacper Nocoń z kl. 3b. Uczniowie stanęli przed niełatwym wyzwaniem: musieli rozwiązać osiem skomplikowanych zadań wymagających rozumowania, dogłębnej analizy, logicznego myœlenia oraz wykorzystania wiedzy w praktyce.

Miło nam poinformować, że dwa czołowe miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły: Kacper Nocoń zajął II, a Jakub Nocoń III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Jolanta Bury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niełatwej matematycznej niwie!

 

--------------------------------------------------------------------------------