http://tt.eecdl.pl/tt_download/znaczek.pngOgólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K? – TAK! - II etap

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom z naszej szkoły za  wspólną grę i zabawę w ramach III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK?-TAK!  W konkursie tym wzięło udział 800 szkół i 23477 uczniów z całej Polski.

Nasza szkoła uzyskała wynik 10735 pkt. i znalazła się w setce najlepszych szkół podstawowych, zajmując 53 miejsce.(zobacz)

Najlepszym graczem z naszej szkoły okazała się Małgorzata Kocierz z klasy VIa uzyskując 613 pkt., co pozwoliło jej na znalezienie się w setce najlepszych uczniów szkół podstawowych na miejscu 40.

Wynik ten pozwolił Małgosi na zakwalifikowanie się do II etapu konkursu, który odbył się 19 kwietnia 2013r. o godz. 10.00. Małgosia rozwiązywała zadania praktyczne oraz odpowiadała na pytania konkursowe on-line z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Teraz wszyscy czekamy na wynik!

Jeszcze raz bardzo dziękuje i gratuluję wszystkim uczestnikom! A  w nagrodę otrzymują oni oceny z zajęć komputerowych i informatyki.

p. Agnieszka Kret