Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkurs pt. ,,Zabawne jajo wielkanocne”

Dnia 24 marca 2013r. W Bastionie św. Jadwigi odbył się konkurs zatytułowany ,,Zabawne jajo wielkanocne”. Uczniowie naszej szkoły na kole plastycznym i kole technicznym pod kierunkiem  nauczycielek p.Agnieszki Kret i p. Bożeny Woźniak przygotowali kilkanaście pisanek. Były to starannie ozdobione jaja styropianowe, wesoły zajączek, a także gęsie wydmuszki w okularach ,,kujonkach”. W konkursie wzięło udział wiele przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Nasze prace zajęły I miejsce w kategorii szkół podstawowych.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze. Jedną z nagród  było ,,Szukanie skarbu w Nysie” pod przewodnictwem przewodnika.

Więcej informacji na stronie organizatora (zobacz).

 

 

--------------------------------------------------------------------------------