Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

I miejsce w konkursie plastycznym "Muzealne Zbliżenia"

Znamy wyniki kolejnej edycji konkursu "Muzealne Zbliżenia" adresowanego do uczniów Powiatu Nyskiego, a organizowanego przez nyskie muzeum. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych prezentują prace plastyczne, natomiast uczniowie gimnazjów: fotografie.

W konkursie wzięło udział 5 uczniów naszej szkoły: Jakub Kret z kl. 2b, Karolina Naciasta z kl. 4b, Aleksandra Ostrowska z kl. 5b, Natalia Chotowicka z kl. 5b, Wojciech Kosmal kl. 5b, Natalia Kołodeńska z kl. 6a.

Praca Karoliny Naciastej z kl. IV b zajęła w tym konkursie zaszczytne I miejsce, a praca Wojtka Kosmala została wyróżniona.

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 29.05.2013 r. o godz. 11.00 w Muzeum w Nysie. W uroczystościach uczestniczyli uczniowie biorący udział w konkursie wraz z opiekunką panią Agnieszką Kret oraz klasa IIb z wychowawczynią panią Lucyną Furdykoń.

Gratulujemy!

 

--------------------------------------------------------------------------------