TRÓJKOWE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ - listopad 2022

Podczas trzeciego w tym roku szkolnym "Trójkowego spotkania z książką" poznaliśmy książkę Helen i Thomas'a Docherty pt.: "Rycerz, który nie chciał walczyć". Jest to pięknie rymowana i ilustrowana, zabawna i pełna przygód książka o mocy i o radości czytania.
Historię o mysim rycerzu Leosiu, który był łagodny i miał dobre serce, a na wyprawę rycerską zabrał miecz, tarczę i ... książki przeczytał nam zaproszony gość - Pan Kamil Dembiec zawodnik PSG Stal Nysa, któremu towarzyszył jego syn Szymon. Pan Kamil opowiedział nam także o swojej karierze sportowej, zachęcał do uprawiania sportu, a na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali autografy.
Przypominamy, że  "Trójkowe spotkania z książką" odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Kolejne już 5 grudnia, do zobaczenia.

kolaż listopad