SZKOLNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Obchody Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły rozpoczęli już 10 listopada. Na dużej sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel, gdzie zgromadziła się prawie cała społeczność szkolna. Uczniowie w galowych strojach ozdobionych biało-czerwonymi kotylionami, wysłuchali krótkiej prelekcji, nauczyciela historii - pana Krzysztofa Wilka, o naszej drodze do niepodległości. Uroczysty apel przeplatany był utworami o tematyce patriotycznej, których słowa nawiązywały do wydarzeń sprzed wielu lat, ale też zachęcały młodych słuchaczy do bycia Patriotą i dumnym Polakiem. Swoje utwory zaprezentowali laureaci szkolnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej.

Dziękujemy wszystkim uczniom i młodym artystom za tak liczny udział podczas apelu z okazji Święta Niepodległości.

KOLAŻ11 LISTOPADA2