Cudownych wakacji!

wakacjeCudownych wakacji!

Koniec roku szkolnego jest okazją, by podziękować za wytrwałość, za serce i zaangażowanie oraz za solidną i sumienną pracę.
Dziękujemy Wam, drodzy Nauczyciele, za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nim nieprzemijające wartości dobra i piękna.
Słowa podziękowania i uznania kierujemy również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i estetycznych warunków nauki i pracy.
Wam, drodzy Rodzice, dziękujemy za współpracę z nauczycielami, za wkład w indywidualny rozwój dzieci oraz za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.
Dziękujemy także Radzie Rodziców za zaangażowanie, troskę i współpracę. Za podejmowane inicjatywy na rzecz uczniów, szkoły i środowiska.
Uczniom natomiast przekazujemy gratulacje w związku z osiągniętymi wynikami. Gratulujemy Wam wszystkim i doceniamy Wasze nawet najmniejsze osiągnięcia i sukcesy - pamiętajcie, że każdy z Was jest wyjątkowy!
Życzymy Wam, drodzy Uczniowie, bezpiecznych, radosnych i pełnych przygód wakacji. Nieprzetartych szlaków, dni pełnych wrażeń, wieczorów pod rozgwieżdżonym niebem, blasku księżyca i szumu fal oraz wielu spadających gwiazd spełniających wakacyjne marzenia.
Odpocznijcie, cieszcie się swoim zasłużonym wypoczynkiem i nabierzcie sił na kolejne wyzwania, które niesie ze sobą nowy rok szkolny.

Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie