Mistrzostwo Województwa w mini-piłce siatkowej chłopców

MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W MINI-PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

„Najważniejszym i największym

triumfem człowieka jest

zwycięstwo nad samym sobą”
– Platon

1

Przedstawiamy Mistrzów Województwa w mini-piłce siatkowej chłopców na rok 2024. SP3 Nysa jedzie na Mistrzostwa Polski.
Dnia 26.03.24 r. w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się finały mistrzostw województwa w mini-piłce siatkowej. Nasza szkoła pewnie pokonała uczniów z Opola i Olesna. W finale mistrzostw nasi chłopcy zmierzyli się z gospodarzami, czyli szkołą z Kędzierzyna-Koźla. Oto zdobywcy złotych medali: J. Dereń, B. Pawlukowicz, P. Jastrzębski, F. Dunat, D. Cieślik, T. Olejniczak, D. Dąbrowski, T. Ryndak, F. Braniewski, D. Zwardoń, M. Jankowicz. Młodych chłopców do sukcesu poprowadzili trenerzy: Przemysław Kaczmarczyk i Paweł Satora.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki życząc powodzenia na mistrzostwach Polski.