Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej

8 msc na OOM

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej

W dniach 15-18.10.2020 nasi uczniowie reprezentując kadrę województwa opolskiego zajęli wysokie 8 miejsce w krajowym finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białej Podlaskiej - październik 2020.
W turnieju uczestniczyło 16 reprezentacji wojewódzkich z całego kraju, a do strefy medalowej zabrakło nam dosłownie dwóch piłek w rywalizacji z województwem Łódzkim. Pomimo braku medalu to i tak bardzo dobry wynik w skali całego kraju.
Nasi uczniowie wystąpili w składzie:
Bartosz Rzepiak, Jakub Olejniczak, Szymon Stancelewski, Michał Andrzejewski i Bartosz Przybyłowski oraz nasz nauczyciel i trener reprezentacji Przemysław Kaczmarczyk.

Wszystkie wyniki OOM znajdziemy na stronie organizatora w zakłade "piłka siatkowa mężczyzn" (zobacz)

Gratulujemy całej DRUŻYNIE!