"Bezpiecznie Tu i Tam" - nowy program edukacyjny Orange

Nasza szkoła przystąpiła do nowego programu edukacyjnego „Bezpiecznie Tu i Tam”, którego celem jest podniesienie kompetencji dzieci i ich rodziców w zakresie bezpieczeństwa w Internecie, by świadomiej i bezpieczniej korzystali z zasobów sieci.

Dla najbardziej aktywniejszych szkol organizatorzy Fundacja Orange ufundowali cenne nagrody: wyposażenie pracowni multimedialnej o wartości 30 000 zł i 10 zestawów sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy. Aby je zdobyć liczymy na całą społeczność szkolną! Przyznawane są punkty za aktywność nauczycieli, uczniów a także rodziców.

Zachęcamy wszystkich UCZNIÓW, RODZICÓW i NAUCZYCIELI do aktywnego udziału!

Więcej informacji na stronie: fundacja.orange.pl