https://fundacja.orange.pl/kurs/assets/images/zadania_konkursowe.pngDrugie Zadanie Konkursowe – Rywalizacja na obrazy

Przygotuj pracę na jeden z poniższych tematów i przekaż ją Wychowawcy. Pamiętaj, że praca powinna być przygotowana w formie
pracy plastycznej, techniką dowolną. Pamiętaj, że praca powinna być wykonana bez użycia nowych technologii.

Przygotuj pracę na jeden z poniższych tematów:

1. Wyobraź sobie, że   napisałeś/́ napisałaś książkę dla swoich kolegów i koleżanek  o Twoich  ulubionych  miejscach  w  internecie. Zaprojektuj  do  niej  okładkę  - w  ten sposób, aby zachęciła czytelnika do lektury.
2. Wybierz kilka zasad bezpiecznego zachowania w internecie i zaprojektuj do nich plakat, który każde dziecko chciałoby powiesić w swoim pokoju lub w swojej szkole.
3. Zaprojektuj podkładkę pod komputerową myszkę w ten sposób, aby dzieci, które będą jej  używały,  pamiętały  dzięki  niej  o  zasadach  bezpiecznego  korzystania  z internetu.

W każdym zadaniu konkursowym nagradzamy 10 najlepszych prac wśród uczniów klas I-III oraz 10 najlepszych prac uczniów klas IV-VI . Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody –tablety i gadżety elektroniczne za miejsca na podium oraz nagrody wyróżnienia za miejsca 4-10.

Na prace czekamy do 30 listopada 2016r.

Prace można przynosić do szkolnego koordynatora projektu p. Agnieszki Kret, sala 224.