Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

II Gminny Konkurs Informatyczny "Moja mała ojczyzna"

Miło nam poinformować, iż dwóch uczniów naszej szkoły wzięło  udział w II Gminnym Konkursie Informatycznym "Moja mała ojczyzna", który odbył się 31 maja 2011 roku w Zespole Szkół RCKU Nysie. Tegorocznym temat konkursu to "Znane postaci ziemi nyskiej". W konkursie udział brali uczniowie naszej gminy, a do konkursu zakwalifikowały się tylko cztery prace - kategoria szkoły podstawowe oraz cztery prace -kategoria szkoły gimnazjalne.  Naszą szkołę reprezentowali:

Sandra Janos kl. VI b - opiekun p. A. Kret

Tomasz Mróz kl. V b - opiekun p. A. Kret

Uczniowie Ci zajęli egzekwo III miejsce.

Gratulujemy!

 

--------------------------------------------------------------------------------