Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny " „Przygody Pana T.I.K.a”

 

Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie, Kacper Jagieła i Bartosz Jagieła zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Przygody Pana T.I.K.a”organizowanego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych całej Polski w ramach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego. Organizatorami Konkursu byli: Polskie Towarzystwo Informatyczne, Polskie Biuro ECDL oraz Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie.

17 czerwca 2011r. w Łodzi podczas Konferencji "Nauczyciel Jutra - doskonalenie ICT z certyfikatem ECDL” odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Oczywiście byliśmy obecni!

Kacper Jagieła zajął I miejsce w kategorii baner www – opiekun. p. A. Kret

Bartosz Jagieła zajął III miejsce w kategorii baner www – opiekun. p. A. Kret

Gratulujemy !!!

 

Łódź, 17.06.2011r.

 

--------------------------------------------------------------------------------