Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Uczennice z klasy III a wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech

29.09 odbyły się Mistrzostwa Polski kickboxingu organizacji ICO w Sulejówku. Wielki sukces odniosły uczennice naszej szkoły, które chodzą do klasy III a. Chodzi o Kalinę Kierpacz oraz Oliwia Kuzubską, które  brały udział w dwóch konkurencjach, w walkach przerywanych semi-contact oraz kalki (walki na miękkie pałki). Kalina zdobyła 2 miejsce w walkach semi-contact oraz 2 miejsce w kalaki. Oliwia Kozubska zdobyła 1 miejsce w walkach semi-contact oraz 3 miejsce w kalaki.

Zdobywając medale na mistrzostwach Polski Kalina Kierpacz i Oliwia Kozubska zakwalifikowały się do reprezentacji Polski w kickboxingu i 30 października wyjeżdżają na Mistrzostwa Świata do Massa Carrara we Włoszech.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy im sukcesów we Włoszech.

 

--------------------------------------------------------------------------------