Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Start w Mistrzostwach Świata

Dwie nasze uczennice, Kalina Kierpacz i Oliwia Kozubska, startowały w Mistrzostwach Świata w kickboxingu WTKA, które odbyły się we Włoszech. Nie tylko brały w nich udział, ale jedna z nich została mistrzynią świata, a druga wicemistrzynią. Dziewczyny zdobyły łącznie aż siedem medali.

Kalina Kierpacz wywalczyła cztery srebrne medale, a Oliwia Kozubska trzy różne, czyli po jednym złotym, srebrnym i brązowym.

Trenerem dziewczynek jest Przemek Kierpacz, który na tych samych mistrzostwach wywalczył złoty medal. Pan Kierpacz jest absolwentem naszej szkoły. Dziewczyny są obecnie uczennicami klasy III a. Cała nasza medalowa ekipa zapowiada dalszą ciężką pracę.

Jesteśmy z nich dumni i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------