Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Pasowanie na CZYTELNIKA

21 listopada odbyło się uroczyste Pasowanie na CZYTELNIKA naszej szkolnej Biblioteki.
W poczet nowych czytelników przejęto uczniów kl.1a, 1b, 1c. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Urodziny Kopciuszka”z udziałem uczniów kl. IIIB. Aktorzy w swoich kwestiach przypominali jak należy korzystać z biblioteki szkolnej i obchodzić się z wypożyczonymi w niej książkami.

Po przedstawieniu pierwszaki złożyły uroczyście obietnicę, że zawsze będą dbać o książki i korzystać z ich mądrości. Następnie nauczyciel biblioteki pasował każdego ucznia książką – encyklopedią na CZYTELNIKA Biblioteki Szkolnej. Na pamiątkę dzieci otrzymały zakładkę do książki.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------