Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Półkolonia "Trójkolorowe lato 2011"

W dniu 1-12.08.2011r. SP3 zorganizowała półkolonię pod hasłem "Trójkolorowe lato 2011" dla nyskich dzieci od lat 7 do 12. Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji min. zwiedzanie kopalni złota z Złotym Stoku, ognisko na Forcie Wodnym, zwiedzanie Nysy, ZOO, spotkanie ze strażakami oraz policją.

Podczas pobytu dzieci nauczyły się wiele piosenek, tańców, gier zespołowych. Mogły również popisać się swoim umiejętnościami artystycznymi oraz sportowymi. Nie było czasu na nudę, dzieci miały wypełniony czas od 8.30 do 14.30.

Uczestnicy kolonii pożegnali się przy ognisku podczas pieczenia kiełbasek. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodką niespodziankę. (zobacz fotogalerię)

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------