Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Bal na Olimpie 2018

Jak co roku, w naszej szkole pod koniec listopada opanowuje nas mitologiczny szał. Klasy V przygotowują swoje prezentacje mitycznych bogów, bogiń, nimf i herosów. Wszyscy pracują nad kostiumami, a rodzice przygotowują dekoracje dla występujących artystów.

Wreszcie nadchodzi dzień prezentacji. W tym roku mitologiczne zmagania odbyły się 28 listopada. Wszyscy zaprezentowali się „bosko”, a oklaskujący widzowie mieli wiele radości słuchając niektórych przemówień. Stroje dodawały naszym aktorom  „olimpijskiego” uroku i czaru. Po prezentacjach mieliśmy czas na „niebiańską ucztę” oraz nieco bardziej rytmiczne ćwiczenia przy muzyce. Bawiliśmy się, jak na bogów przystało.

Królową balu została Julia Gołdyn z V d, a królem Marcel Skowron z Va.

Życzymy przyszłorocznym piątoklasistom tak udanej zabawy, jak tegoroczna…

W tym roku serdecznie dziękujemy Agencji Reklamowej RRO-KREATOR - Agnieszka Piotrowska i Michalina Piotrowska - w przygotowaniu dekoracji oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom uczniów klas V.

 

--------------------------------------------------------------------------------