Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

KONKURS "OPIEKUN RODZINNY – BOHATER, KTÓREMU MOGĘ POMÓC"

Ogólnopolski konkurs społeczno-edukacyjny dla uczniów klas IV –VIII oraz III klasy gimnazjum. „Opiekun rodzinny – nie musi być sam” to hasło kampanii społecznej Fundacji Hospicyjnej, organizowanej już po raz trzeci w celu zwrócenia uwagi na potrzebę wsparcia osób opiekujących się swoimi bliskimi w domach. Konkurs przebiegać będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

Klasy IV –VI
Klasy VII –VIII oraz III klasa gimnazjum

Poznaj codzienne zadania, trudności i potrzeby opiekunów rodzinnych, pomyśl, jak im możesz pomóc i o tym napisz (3000-5000 znaków ze spacjami). Pierwszy – szkolny etap konkursu, trwa do 30 stycznia 2019 roku, po którym szkoły przesyłają do Fundacji wybrane prace do etapu ogólnopolskiego. Nazwiska laureatów, dla których przewidziane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe, ogłoszone zostaną 28 lutego 2019 roku na stronie Fundacji Hospicyjnej z Gdańska - organizatora konkursu. Prace należy przynosić do pani Agaty Kuras.
Szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.opiekunrodzinny.pl, www.fundacjahospicyjna.pl

Rozejrzyj się wokół siebie i otwórz swoje serce. Opiekun rodzinny nie musi być sam!

 

--------------------------------------------------------------------------------