Wyróżnienie w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr 2019

8. marca 2019 roku (w piątek) na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbyło się uroczyste zakończenie XIII Edycji Konkursu Bóbr.

Wśród wyróżnionych w konkursie w kategorii Skrzat znalazł się nasz uczeń Kacper Kierys z klasy 3b

Do tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr przystąpiło 27188 uczniów reprezentujących 2942 szkoły. Najwięcej uczniów wzięło udział z województwa mazowieckiego, następnie ze śląskiego i małopolskiego. Najpopularniejszą kategorią konkursu był tradycyjnie benjamin, choć w tym roku rekord popularności – względem poprzednich edycji – pobił junior oraz senior!

Kacprowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!