Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

PLAKAT TEATRY 2018 19XXI PRZEGLĄD TEATRÓW OBCOJĘZYCZNYCH W OPOLU

5 marca 2019r. w PSP 5 w Opolu odbył się XXI Przegląd Teatrów Obcojęzycznym. Tegoroczny przegląd odbywał się pod hasłem „Show time. Warum nicht?” My też tam byliśmy! Mimo udziału przeglądzie po raz pierwszy nasza szkolna grupa zaprezentowała się doskonale, prezentując  wspaniałą scenografię , stroje oraz bajeczne postacie.

Grupa uczniów z klasy 5a oraz uczennica z klasy 7b Zuzanna Kołodziej, która napisała scenariusz przedstawienia w języku angielskim zajęli zaszczytne III miejsce!!!

Uczniowie bardzo zaangażowali się w sztukę biorąc udział w wielogodzinnych próbach i przygotowaniach. Nad przygotowaniami czuwała pani Aleksandra Kołodziej, nauczycielka języka angielskiego. Uczniowie świetnie się bawili oglądając pozostałe przedstawienia i już teraz deklarują chęć zaprezentowania swoich możliwości językowych i aktorskich w kolejnym przeglądzie.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy naszych aktorów!

Więcej informacji na stronie organizatora (zobacz)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------