Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

II miejsce szkolnej drużyny i kwalifikacje do etapu wojewódzkiego w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2019

W piątek 10 maja 2019 r. już po raz drugi w naszej szkole odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: przewodnicząca komitetu organizacyjnego pani Agnieszka Kret - wicedyrektor szkoły oraz pan Krzysztof Borowy - prezes NSA Taboss Racing Nysa.

Drużyny reprezentujące naszą szkołę – w składzie: Jagoda Lis, Jakub Hubiak, Miłosz Krawczyk, opiekun: pan Dariusz Karczmit oraz w składzie: Oliwia Gazdecka, Lena Piekarczyk, Kamil Kania i Kamil Cichoński, opiekun: pani Monika Baj - zajęły II miejsce w swoich kategoriach w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych. Oby dwie drużyny zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego, który również odbędzie się w naszej szkole już 25 maja 2019r.

Turniej organizowany jest przez Polski Związek Motorowy, Komendę Główną Policji, Ministerstwo Infrastruktury  i Budownictwa, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu.

W organizację etapu powiatowego turnieju zaangażowali się pracownicy i nauczyciele z SP 3 w Nysie oraz:

-przedstawiciele Nyskiego Stowarzyszenia Automobilistów Taboss Racing Nysa: Krzysztof Borowy, Krzysztof Marecki, Natalia,

-Medical Rescure Krystian Lech - Ratownik medyczny Adam ;

-Powiatowa Komenda Policji w Nysie - ;

-Starostwo Powiatowe w Nysie;

-Urząd Miejski w Nysie;

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i doping, a naszym drużynom życzymy dalszych sukcesów!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------