Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Orły Edukacji - kolejne wyróżnienie dla naszej szkoły!

Orły Edukacji to plebiscyt, który ma na celu dotarcie do jak najszerszego grona przedsiębiorców celem wyłonienia tych spełniających najwyższe standardy w danej dziedzinie gospodarczej. Program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Uczniów.

Organizatorzy porównali oceny ponad 87 tysięcy firm z branży - wymagało to przeskanowania ponad 3,8 miliona stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Przeanalizowano około 753 tysiące ocen uczniów w internecie.

Jest nam bardzo miło, że nasza szkoła otrzymała 1 miejsca w lokalizacji: miasto Nysa.

Treść otrzymanego listu: "Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Państwu tego wyróżnienia. Warto zwrócić uwagę, że jest ono efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni uczniowie, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy odpadło ponad 28 tysięcy firm z Państwa branży. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji.
W założeniu - chcieliśmy stworzyć zestawienie, które będzie po prostu fair dla wszystkich - zarówno firm jak i ich uczniowientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego - porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży.  Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami uczniowie, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których uczniowie wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Państwa 1 miejsca lokalizacji miasto Nysa jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlyedukacji.pl".

 

--------------------------------------------------------------------------------