Festyn Rodzinny

W sobotę 5 października odbył się w naszej szkole festyn rodzinny.  Mimo niezbyt optymistycznej pogody to licznie przybyła publiczność stworzyła fantastyczną atmosferę. Wspaniale zaprezentowali się występujący na scenie uczniowie. Wszyscy głodni i spragnieni mogli do woli zaspokoić apetyty w kawiarence, przy grillu, stoiskach z owocami, frytkami, galaretkami i napojami itp. Amatorzy dobrej zabawy też się nie zawiedli.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, uczniom i nauczycielom, dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu i pomysłowości zebraliśmy  kolejną sumę pieniędzy na profesjonalny sprzęt nagłaśniający!!!

Dziękujemy!!!

Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym fb

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa