Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

WOJEWÓDZKA UROCZYSTOŚĆ DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W środę 16 października 2019r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyła się Wojewódzka Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, podczas której pani wicedyrektor Agnieszka Kret odebrała z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty pana Marka Sieka Nagrodę Opolskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Opolski Kurator Oświaty po oficjalnym wystąpieniu odczytał list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do nauczycieli z okazji ich święta. Podczas uroczystości oprócz nagrody Opolskiego Kuratora Oświaty wręczone zostały także nagrody Ministra Edukacji Narodowej i odznaczenia państwowe: Medale za Długoletnią Służbę oraz Medale Komisji Edukacji Narodowej. Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej uświetnił swoim występem namysłowski Zespół Teatralny Seniorów RETROspekcja.

Serdecznie gratulujemy pani Agnieszce Kret i życzymy dalszych sukcesów.

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości