Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Spotkanie z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego

Dnia 9 IX 2011 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie społeczności szkolnej z Panią Danutą Jazłowiecką Posłanką do Parlamentu Europejskiego. W spotkaniu uczestniczyła również Pani Jolanta Barska – Burmistrz Nysy.

Pani Danuta Jazłowiecka spotkała się z uczniami, aby pogratulować im tytułu laureata w konkursie towarzyszącym ogólnopolskiemu programowi „Bezpieczna jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy” – edycja 2011r.

Pani Poseł wręczyła dzieciom kaski oraz przybory szkolne.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z grupą uczniów z klas IV-VI, podczas którego uczniowie zadawali Pani Danucie Jazłowieckiej pytania dotyczące miejsca Polski w Europie oraz pracy w Parlamencie Europejskim.

Wizyta Pani Poseł w naszej szkole doskonale wpisała się w cykl działań prowadzonych przez nas w związku z przewodnictwem Polski w Radzie Unii Europejskiej. 

--------------------------------------------------------------------------------