Kacper Piotrowski laureatem Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Kacper Piotrowski jest uczniem klasy VIIIc. Jego pasją jest język angielski i odnosi w tej dziedzinie sukcesy. Sprawnie komunikuje się w języku angielskim z rówieśnikami i sprawdza swoją wiedzę uczestnicząc w konkursach językowych. W roku szkolnym 2019/2020 Kacper po raz drugi wziął udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego dla szkół podstawowych województwa opolskiego organizowanym przez Opolskiego Kuratora Oświaty i ponownie zdobył tytuł laureata. Dzięki temu jest on zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.
Konkurs odbywa się na trzech poziomach: szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Osiągnięcie wysokiego wyniku w dwóch pierwszych etapach pozwoliło Kacprowi na udział w finale konkursu, który odbył się w Opolu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!