Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - informacja

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole odbędzie się 01 września według przedstawionego poniżej harmonogramu. Rodziców i uczniów klas pierwszych w wyznaczonych godzinach  zapraszamy na salę gimnastyczną (wejście do strony parkingu/łącznik).

Uczniowie pozostałych klas spotykają się w tym dniu z wychowawcami w wyznaczonych salach zgodnie z załączonym harmonogramem.

W tym dniu wszyscy uczniowie będą odbierali pakiety z podręcznikami, dlatego należy zaopatrzyć się w plecak. Proszę również przynieść ze sobą długopis.

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W SP3 NYSA

Zgodnie ze szkolnymi procedurami każdy uczeń powinien posiadać maseczkę!

Czekamy na WAS, UCZNIOWIE!

Pomimo trudnej sytuacji, bądźmy optymistami, wspólnie pokonamy niejedną przeszkodę :)