Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dzień Sybiraka

Dzień Sybiraka to bardzo ważne święto dla całej społeczności naszej szkoły. Co roku gościmy u nas przedstawicieli Związku Sybiraków, z którymi jesteśmy serdecznie zaprzyjaźnieni. Zawsze wraz z nimi żegnamy rok szkolny, podsumowując całoroczną współpracę. Nie mogło więc nas zabraknąć na najważniejszej dla Sybiraków uroczystości obchodzonej we wrześniu w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na nasz kraj.

Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w obchodach przy tablicach pamiątkowych zawieszonych na świątyni, a także pod pomnikiem Patriotom Polskim. Łza wzruszenia zakręciła się w niejednym oku, gdy nasi uczniowie odśpiewali "Marsz Sybiraków" - pieśń będącą hymnem Związku Sybiraków, opiewającą historię i męczeństwo Polaków przymusowo zesłanych na Syberię.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości