Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

9 października 2020r. - PIĄTY, ostatni DZIEŃ PROJEKTU "DRZEWA DIALOGU"

Ostatni dzień działań projektowych był dniem podsumowującym. Jego punktem kulminacyjnym było zasadzenie „Drzewa dialogu” – symbolu współpracy i przyjaźni polsko-ukraińskiej. Na naszym szkolnym podwórku,  w obecności dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego, pana Adama Fujarczuka i jego zastępcy, pani Małgorzaty Leśniewskiej stanęła katalpa z pamiątkowa tabliczką. W tym samym czasie „Drzewo dialogu” stanęło na podwórku szkolnym Kołomyjskiego Gimnazjum nr 7. Utrwaliliśmy oba wydarzenia w relacjach online.

Przedstawiciele Wydziału Oświaty naszego nyskiego urzędu rozmawiali następnie podczas wideokonferencji z zastępcą burmistrza Kołomyi, panem Volodymyrem Bojcanem oraz Dyrektorem Wydziału Oświaty, panem Lubomyrem Bordunem.

Podsumowaliśmy nasz projekt. Te kilka dni pozwoliło młodzieży dobrze się poznać, dużo o sobie dowiedzieć, wspólnie tańczyć, i śpiewać. Okazało się, że wiele nas łączy. Łączą też wspomnienia wspólnie przeżytych chwil. Obie strony mają nadzieję na spotkanie w przyszłości – tym razem w „realu”.

Dziękujemy Polsko-Ukraińskiej Radzie wymiany Młodzieży i Ministerstwu Edukacji za sfinansowanie projektu „Drzewa dialogu”. Wyrazy wdzięczności składamy również wszystkim osobom, które pomogły w jego zrealizowaniu.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 105 gości