Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Wycieczka

26 października uczniowie klas piątych wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia wygranej w konkursie "Bezpieczna jazda. Twoje pierwsze prawo jazdy" sponsorowanej przez McDonald`s Polska. Wyjechaliśmy o 7.00 sprzed hali sportowej przy ulicy Głuchołaskiej. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, wszystkim dopisywał dobry humor. Na miejscu powitali nas przewodnicy, którzy oprowadzili na śladami wrocławskich krasnoludków. Sprytne skrzaty bardzo skutecznie kryły się przed naszym wzrokiem, ale my byliśmy sprytniejsi. Udało nam się odnaleźć 40 krasnali.

Następnie nowoczesny piętrowy autokar zawiózł nas do aqua parku, gdzie czekały nie lada atrakcje. Zjeżdżanie na pontonach, leniwa rzeka, morskie fale, bicze wodne dostarczyły nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń. Po szaleństwach w aqua parku dopisywały nam wilcze apetyty, toteż pobyt w restauracji McDonald`s oraz zestawy happy meals ufundowane przez naszego sponsora zostały przywitane przez wszystkich z entuzjazmem. Ostatnim punktem wyprawy była wizyta w multikinie, gdzie obejrzeliśmy film "Trzej muszkieterowie" w systemie 3D. O 20.30 zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Nysy.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------